Služby

Hostinec U Helánů nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí v obci Rozdrojovice nedaleko brněnské přehrady. Nabízíme kvalitní alkoholické a nealkoholické nápoje a pochutiny k pivu a vínu.
V našem hostinci naleznete vždy příjemně naladěnou obsluhu, dobré plzeňské pivo, skvělé víno a drinky všeho druhu! Specialitou našeho hostince je široký výběr značkových rumů, ke kterým Vám obsluha ráda poskytne i zajímavé informace o jejich historii a výrobě.

OSLAVY, SVATBY, PROMOCE ...

Hledáte vhodné prostory pro Vaše oslavy, svatby, promoce či další významné události? Hostinec U Helánů nabízí pronájem velkého sálu a stylového salónku (tzv. pekla). Pro bližší informace či rezervace termínu nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle či e-mailové adrese uvedené v kontaktech.

Mám nápad, ale nemám prostor?

Chcete si s přáteli zahrát ochotnické divadlo, uskutečnit výprodejovou akci či zorganizovat čtenářský kroužek? Prostory našeho hostince jsou Vám k dispozici!

Hostinec byl vždy nejem místem k setkávání u piva, ale i centrem společenského dění. Chcete-li podpořit tuto tradici a máte nápad na organizeci různých akcí, ke kterým je zapotřebí prostor, my Vám ho můžeme poskytnout a pomoci Vám uskutečnit Vaše plány.

Naše obsluha Vám ráda poskytne více informací, nebo se můžete na nás obrátit pomocí telefonního čísla či e-mailové adresy uvedené v kontaktech.

Otevírací doba
pondělí - středa čtvrtek - pátek sobota - neděle
zavřeno 16:00 - 22:00 13:00 - 22:00

Partneři